Strona Hot-Secret.pl to miejsce gdzie znajdziesz zweryfikowane sex pokazy oraz prywatne sex kamery. Skorzystaj z oferty tani sex telefon aby przeprowadzić erotyczną rozmowe z napalonymi laskami. Twój fetysz zaspokoi używana bielizna dziewczyn z całej Polski. Przeglądanie i dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne i przeznaczone wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia i zgodnie z prawem polskim są pełnoletnie..

Przechodząc dalej oświadczasz, ze jesteś osobą pełnoletnią, która ukończyła 18 rok życia i chce oglądać materiały erotyczne z własnej woli tym samym stając się użytkownikiem serwisu Hot Secret. Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Wchodzę Rezygnuję

praca videomodelki - praca na kamerkach - praca sex telefon

zacznij swoją pracę w domu już dzisiaj. bądź niezależna. zaplanuj swoje własne godziny pracy, lub nie planuj wogóle – pracować możesz zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. nie musisz mieć sztywnego grafiku. wyceń swoje występy według swoich oczekiwań.

nie masz nad sobą nikogo, kto by tobą dyrygował. jesteś szefem sama dla siebie. sama ustalasz co i jak wykonujesz na swoich pokazach, lub ustalasz to z użytkownikiem za odpowiednią kwotę. ty decydujesz, czy ujawnisz swoją twarz. możesz ujawnić tylko wtedy, kiedy oglądający też to zrobi. możesz również występować w seksi maskach i perukach. ty ustalasz swoje własne reguły. pamiętaj o tym.

zarobki: tylko i wyłącznie od ciebie zależy ile tak naprawdę zarobisz. oczywiście w zależności od tego, jaki sobie sama ustalisz cennik i ile godzin miesięcznie poświęcisz. ceny za 10 minut pokazu wahają się od 20 żetonów do 80 żetonów.

wymaganiakamerka internetowa hd: polecana na rynku logitech c920.

internet: musi być to najlepiej stałe łączę, szybkie, by obraz wykorzystywał w 100% jakość kamerki jaką oferuje firma logitech. podczas weryfikacji sprawdzamy obraz twojego połączenia.

kultura / zachowanie: nienaganne w stosunku do użytkowników, którzy korzystają z serwisu.

otoczenie: zadbaj, by otoczenie w którym występujesz było zadbane, nie odwracało uwagi oglądającego. przygotuj swój kącik starannie. w kamerce powinnaś być widoczna tylko ty. ewentualnie gadżety z których korzystasz, by urozmaicić zabawę sobie i oglądającemu w momencie kiedy poprosi o zmianę zabawki czy szpilek.

wygląd: staraj się wyglądać zawsze seksi i zachęcająco. posiadaj wybór stroi tematycznych lub innej bielizny, o którą często pytają panowie.

zabawki erotyczne: według własnych upodobań.

odpowiedzialność i uczciwość: zawsze wywiązuj się ze swojego cennika i oferty jaką podajesz użytkownikowi. na wszelkie skargi reagujemy natychmiastowo.

zdjęcia w profilu: zdjęcia muszą przedstawiać twoją osobę (każda dziewczyna jest weryfikowana przez administratora serwisu). zdjęcia muszą być teraźniejsze.
nie wolno wstawiać zdjęć wykonanych dużo wcześniej. zdjęcia nie muszą przedstawiać twarzy,
lub można poprosić o ocenzurowanie jej przez administratora serwisu.

aby zacząć się promować na naszym serwisie, musisz mieć ukończone 18lat!przyjmowanie płatnościpłatności za twoje wszystkie oferowane usługi obsługuje nasz serwis. każdy zainteresowany tobą użytkownik może dokonać anonimowej i szybkiej płatności, wystarczy że kliknie w twoim profilu przycisk wyślij żetony. każdą płatność możesz sprawdzić w histori transakcji. nie ma takiej możliwośći aby ktoś cie oszukał. wypłaty zgromadzonych żetonów robimy w każdy poniedziałek po uzbieraniu minimalnej kwoty 150 żetonów.

jakie zagadnienia oferuje serwisseks pokazy: odpłatny występ na kamerce internetowej.

używana bielizna: nie krępuj się oferować swoją używaną bieliznę użytkownikom serwisu. mężczyźni uwielbiają fetysz i wszystko co z tym związane.

sex telefon: poświntusz z facetem przez telefon. rozbudź swoje i jego fantazje.
odegraj rolę dominującej pani, lub niedostępnej uczennicy. diablicy lub aniołka.
wykorzystaj możliwości sex telefonu sama dopełniając się seksualnie. oddaj się wyobraźni i daj wam obu niezwykłą satysfakcję, do której doprowadzą wasze wspólne szeptane głosy. zakup swoją własną startówkę, z której będziesz korzystać tylko i wyłącznie w godzinach pracy. nie podawaj numeru publicznie. numer tel podawaj tylko użytkownikom, którzy wykupili sex telefon – nie wcześniej. jeśli użytkownik będzie natrętny i będzie dzwonił poza programem, możesz jego numer śmiało zablokować. natomiast jeśli masz darmowe rozmowy do wszystkich i możliwość ukrycia własnego numeru telefonu, sama dzwoń do klienta po opłaceniu usługi. takie wyjście uchroni cię przed natrętami w przyszłości.kuś, flirtuj, bądź sobą i baw się dobrze tego pragną mężczyźni. dla większości z nich, takie kobiety jak ty, są nie do osiągnięcia. spełniaj ich marzenia, fantazje, pokaż świat, którego nie znają, lub pokaż coś nowego, czego jeszcze nie doświadczyli. twoja wyobraźnia, zaangażowanie pozwoli ci na spełnianie twoich marzeń szybciej, niż w zwykłej pracy na etat, gdzie pensja pozwala na bardzo skromne życie. jeśli tylko pragniesz zmienić swoje życie o 180 stopni, zacząć zmieniać nudną, skromną codzienność w coś innego, coś co nie jest osiągalne dla zwykłej dziewczyny za lady, podejmij się wyzwaniom panów, którzy czekają właśnie na ciebie, by wynagrodzić ci twoje starania. wakacje, auto, lepsze ciuchy, pomoc bliskim a może spłata kredytu? To wszystko osiągniesz szybciej, niż Ci się wydaje. Serwis gwarantuje, że już w przyszłym roku wybierzesz się na wymarzone wakacje :). A może spotkasz tu faceta swojego życia? - któż to wie, jakie niespodzianki Cię tu spotkają :) nie czekaj i zacznij pracę razem z nami, a wszystko bez zbędnych wiążących umów.

jeżeli masz pytania dotyczące współpracy z nami skontaktuj się wysyłając wiadomość tutaj. odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w niejasnych kwestiach.